vyuka na klarinetZajímáte se o výuku na hudební nástroj (výuku na klarinet nebo saxofon) a chcete to uchopit za ten správný začátek? Ještě než začnete, máte k hraní a k výuce nezodpovězené otázky? V hlavě Vám běhají myšlenky typu:


  • Za jak dlouho se naučím hrát to, co chci?
  • Musím mít vlastní hudební nástroj?
  • Můžu se začít učit i v mém věku?
  • Jak pro sebe najdu toho nejlepšího lektora?

Úplně si to dokážu představit. Ale nezoufejte, nejste v tom sami. Nejen tyhle, ale i spoustu dalších dotazů mi denně pokládá několik nových zájemců o výuku na klarinet a saxofon.

Právě pro Vás jsem připravila následující Manuál muzikanta, ve kterém jsem nejčastější otázky ohledně výuky sepsala. Věřím, že i Vy v eBooku najdete odpovědi, které hledáte. A kdyby ne, klidně mi napište a na cokoliv se mě zeptejte, ráda Vám s Vašimi hudebními začátky pomůžu. Kontakt na mně najdete zde.

eBook zobrazíte ZDE


Chcete vědět víc? Staňte se členy mé čtenářské databáze a já (Lucie Dittrichová, IČ 01896628) Vám budu posílat emailem zprávy o nových článcích, videích i mých produktech a dalších offline i online novinkách. V mé databázi budete po dobu, dokud se z ní sama/sám neodhlásíte nebo ji já osobně nezruším.  Stačí, když zaškrtnete souhlas se zasíláním na váš email. Kdyby Vás to přestalo bavit, můžete svůj souhlas kdykoliv zrušit. O své čtenáře se pečlivě starám a váš kontakt budu opečovávat dle pravidel Ochrany osobních údajů.

Vaše údaje jsou u mě v bezpečí, přečtěte si úplné znění zásad ochrany osobních údajů.

Lucie Dittrichová
Napsal(a) Lucie Dittrichová