ONLINE VÝUKA

CHCETE UMĚT HRÁT NA HUDEBNÍ NÁSTROJ, ALE TEORIE VÁS NEBAVÍ?  VÍM JAK NA TO!

Připravila jsem pro vás online kurz hudební nauky, díky němuž se nutnou teorii naučíte v pohodlí domova a ušetříte si čas, nervy i peníze. Stačí vám k tomu jen počítač nebo jiné mobilní zařízení s internetem. 

RYCHLE A EFEKTIVNĚ

 • Povedu Vás krok za krokem
 • Zaměříme se na to, co opravdu potřebujete
 • Získáte informace, které ihned využijete v praxi
 • Vybírejte ze 3 úrovní (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý).

O 80% LEVNĚJI

Běžně se hudební nauka probírá v lekcích s učitelem. Je to však pomalá a neefektivní cesta. Online kurz vás vyjde o více než 80% levněji a učíte se zábavnější formou.

Často se setkávám se studenty, kteří chtějí hrát na nástroj, ale hudební nauku považují za zbytečnou. Jak se ale po čase cítí?

BĚŽNÝ STUDENT

 • má ze všeho jen zamotanou hlavu
 • myslí si, že je to těžké
 • má pocit, že to nezvládne
 • domnívá se, že nemá hudební talent
 • výuka mu nejde tak rychle, jak si představoval
 • cítí se frustrovaně

MŮJ STUDENT

 • nemusí nic číst, dívá se na videa
 • informace získává postupně
 • pracuje na jednoduchých úkolech
 • učí se efektivním způsobem
 • zjistí, že je hudební nauka zábavná
 • rychleji se učí hrát na hudební nástroj
 • v případě nejasností se mě může zeptat osobně

ZAČÁTEČNÍK

Tento level kurzu je určený všem, kteří s hudbou začínají a potřebují se naučit naprosté základy - čtení not v houslovém a basovém klíči, délky not, taktování a základní hudební značky a pojmy. Naučím Vás kompletně se orientovat v notovém zápise a na úplný závěr vás zlehka zasvětím do stupnic.

MÍRNĚ POKROČILÝ

Ve druhé úrovni kurzu se naučíte teoreticky i sluchově rozpoznávat stupnice, orientovat se v tóninách a zabrousíme také do zvláštních stupnic (celotónové, chromatické stupnice a církevní mody - užívané ve velké míře v hudebních improvizacích). Nebudou chybět ani sluchové testy na rozpoznání hraných stupnic.

POKROČILÝ

Ve třetí úrovni kurzu hudební nauky vysvětluji jak fungují intervaly a akordy v hudbě, zabývám se transpozicemi a čtením akordických značek. Vše také samozřejmě rozebereme i sluchově a zevrubně procvičíme - jak teoreticky, tak i sluchově.

OSNOVA KURZU

UKÁZKOVÁ LEKCE

CENA KURZŮ

Běžná cena každé úrovně kurzu je 760 Kč,  zvýhodněná cena za celý kurz 2000 Kč.

Kurz si můžete objednat objednat buď po jednotlivých úrovních nebo jako celek za zvýhodněnou cenu. Cena kurzu je natolik vysoká, aby respektovala hodnotu všeho, co Vám přinese, ale zároveň natolik nízká, aby si ho mohl dovolit opravdu každý, kdo se chce posunout ve svém hraní dál. Za každý level kurzu zaplatíte stejně, jako kdybyste přišli na 2 konzultace ke mně do ateliéru. Za ty 2 lekce bychom ale nestihli probrat ani zdaleka vše, co se dozvíte v kurzu.

 

KE KURZU DOSTANETE TYTO BONUSY ZDARMA:

EMAILOVÁ PODPORA

Technická i vědomostní. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, kdykoliv mi napište.

PRACOVNÍ LISTY

Je to skvělý a přehledný pomocník, díky kterému každou novou látku důkladně procvičíte. Součástí jsou i vyplněné pracovní listy pro Vaši kontrolu.

DOŽIVOTNÍ AKTUALIZACE

Výuku se stále rozšiřuji a vylepšuji. Vy budete mít stále přístup k nejaktuálnějším videím, pracovním listům a informacím.

NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE

KURZ HNED TEĎ!

  RYCHLÁ OBJEDNÁVKA

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Jméno studenta (pro koho je určen)

  Vyberte všechny požadované úrovně výuky (vyžadováno)

  Začátečník: 760 KčMírně pokročilý: 760 KčPokročilý: 760 KčCelý kurz: 2000 Kč

  ODKAZ NA: Všeobecné obchodní podmínky

  Souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami

  přečtěte si celé zásady  osobních údajů

  100% GARANCE
  Studenti, kteří hudební naukou prošli, se velice rychle posunuli na vysokou hráčskou úroveň. Pokud nebudete spokojeni, můžete kurz kdykoliv do 30 dnů vrátit.
  NA CESTY
  Videa si můžete přehrát jak na počítači, tak mobilních tabletech a mobilech. Stačí pouze webový prohlížeč s internetem, kde funguje Seznam.
  BEZ VIRŮ
  Můj web, videa, dokumenty i obrázky jsou zcela bezpečné a neobsahují viry. Nemusíte se tedy bát, že se vaše zařízení při sledování výukových videí a stahování pracovních listů něčím nakazí.

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)

  Kde a jak si můžu zkontrolovat vypracované pracovní listy?

  Pracovní listy si zkontrolujete pomocí vypracované verze, kterou najdete vždy na začátku následující lekce.

  Kolikrát a jak dlouho můžu sledovat kurz?

  Ve chvíli, kdy vstoupíte do kurzu hudební nauky, můžete jej sledovat kolikrát chcete a kdy chcete, přístup k výukovému kurzu Vám otevírám doživotně. Nejste omezeni ani časem výuky, video si pustíte jednoduše v čase, který se Vám hodí. Můžete se také kdykoli vrátit k předchozím lekcím, procházet mezi nimi atd.

  Jsem počítačový začátečník – zvládnu pracovat s výukovými videi?

  Celá koncepce kurzu je vytvořena tak, aby vše zvládl opravu každý. Jediné, co potřebujete udělat, je pustit si video, otevřít a případně vytisknout si výukové materiály a pracovní listy v PDF formátu.

  Jakým způsobem mi bude kurz zpřístupněn?

  Po obdržení objednávky a připsání platby na účet Vám zašlu informace o přihlášení do mé členské sekce na webových stránkách. Jakmile budete přihlášeni, odkliknu Vám přístupová práva, kurz se Vám zobrazí a můžete začít s výukou.

  Co když zjistím, že potřebuji jinou úroveň kurzu, než jsem si objednal?

  I po pečlivém prostudování anotace se může stát, že sáhnete vedle a zjistíte, že byste potřebovali vyšší či nižší úroveň kurzu. V tomto případě mne, prosím, do 14 ti dnů od objednání kurzu kontaktujte na uvedenou emailovou adresu a úroveň kurzu Vám mohu vyměnit.