Pro všechny, kteří  se chtějí v hudbě stále zlepšovat, jsem vytvořila výukový videokurz hudební nauky. Hodí se každému, ať hraje na jakýkoliv hudební nástroj. Znalost not, stupnic, akordů a hudebních souvislostí je základním předpokladem k pochopení a tvoření hudby.

Znám spoustu začínajících i pokročilejších studentů a mnoho z nich má problém se čtenmusic-786135ím z not, nejde jim to tak rychle, jak by si představovali. Jíní už číst noty umí a chtějí se naučit improvizovat, ale zjistí, že vlastně kromě toho, co mají nacvičeno neumí hudbu používat.

Vím, že pochopit a naučit se hrát přesně co potřebuji není žádný problém, pokud člověk zná hudební souvislosti a neučí se notu od noty. Není v tom žádné kouzlo a v mém kurzu hudební nauky učím, co přesně je k tomu potřeba.

V kurzu se dozvíte velmi cenné informace, které budete mít k dispozici kdykoliv bude potřebovat. Máte možnost sami si vybrat úroveň kurzu přesně podle toho, v čem se potřebujete zlepšit.  Kurz navíc absolvuje z pohodlí domova, v čase, kdy se vám to hodí.

Co kurz obsahuje?
  • 3 úrovně pokročilosti (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý)
  • každá úroveň obsahuje 12 videolekcí, které je možné zhlédnout kdykoliv a kdekoliv
  • výukové materiály
  • pracovní listy k důkladnému procvičení dané látky
Jaká je cena kurzu?

Cena každé úrovně kurzu je 750 Kč. Cena kurzu je natolik vysoká, aby respektovala hodnotu toho, co v něm naučím a zároveň tak nízká, aby si ho mohl dovolit opravdu každý. Každý, kdo má zájem zlepšit se přesně v tom, co mu ve výsledku výrazně zjednoduší jeho další hudební bytí. Cenu jsem nastavila stejně, jako kdybyste mi zaplatili hodinovou individuální konzultaci. Za tu jednu lekci bychom ale nestihli probrat ani zlomek toho, co naučím v každé úrovni.

Jak můžete tento kurz objednat?

Kurz lze objednat pomocí oranžového odkazu níže. Po přijetí objednávky Vám zašlu platební instrukce, po připsání platby na účet se zaregistrujete do mé členské sekce, já vám nastavím přístupová práva ke kurzu a už se můžete učit.

Lucie Dittrichová
Napsal(a) Lucie Dittrichová